• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj piękno Tajlandii
Na Ziemi można ujrzeć niesamowicie wiele niesamowitych miejsc. Trudno w takim razie w niezbyt długim artykule opisać najładniejsze atrakcje, ponieważ to coś niemożliwego. I właśnie dlatego skupmy się bardziej na odkrywaniu fantastycznych miejsc na obszarze Tajlandii. Według mnie Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to w sumie nietrudna destynacja turystyczna.
Zapewne są łatwiejsze państwa, np. Portugalia, ale jeśli w grę wchodzi III świat, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a jeszcze oprócz tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Głównie dzięki Chińczykom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to zapewne raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci szukający nocnych uciech będą uradowani.

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.